NUO - 1996

Apie Mus


Daugiau nei prieš 23 metus auksakalystės mokslus baigęs auksakalys Remigijus Kazlauskas, sėkmingai kuria ir pats gamina originalius papuošalus iš įvairių tauriųjų metalų ir brangakmenių, bei klienų pateiktų medžiagų. Moterims kuriami papuošalai itin elegantiški, kruopštūs, turintys paslėptos prabangos. Vyrams- drąsūs, unikalūs, solidūs. Vaikams-žaismingi, spalvoti, jaukūs.


Autorinė
Juvelyrika


Gausi vestuvinių žiedų pasiūla, dažniausiai būna tvirtos draugystės ir įdomios kelionės po juvelyrikos pasaulį pradžia, ne vienai apsilankiusiai porai. O meistro sukurtos biznio dovanos, bei firmų logotipai, puošia ne vieną verslo atstovą Lietuvoje ir užsienyje. Remigijui svarbiausia- klientų atsineštos idėjos išpildymas, todėl daug laiko skiria konsultavimui, eskizuoja ir abipusiu sutarimu ieško naudingiausio sprendimo, tam, kad galėtų užtikrint ne tik dirbinio vertę, bet ir kokybę, bei garantiją visam likusiam laikui. Nevengia klasikinio ir modernaus stilių samplaikos, inkrustuoja brangakmenius, graviruoja, atnaujina, taiso. Meistrui būdinga medžiagų ir technologijų panaudojimo įvairovė, gamybos procesas vyksta pasitelkiant moderniausią įrangą, todėl atlikimui apribojimų beveik nėra. Jam paklūsta ir tokie metalai, kaip: platina, paladis, titanas. Nuolat dalyvauja taptautinėse juvelyrikos parodose, tobulinasi seminaruose.

Patikimumas ir
Kokybė


Gausus nuolatinių klientų ratas, kurie, žinodami meistro patikimumą, galimybes ir darbo kokybę, drąsiai rekomenduoja draugams ir pažystamiems, paskatino įkurti savo studiją- Auksakalių saloną- "TAVO STUDIO", esantį Vilniuje, A.Smetonos g. 3-50B. Čia laukiami visi, norintys rankų darbo papuošalų, arba jau nebemielus, senus, atsibodusius, bei sugadintus papuošalus paverst juvelyriniu dirbiniu. Taip pat konsultuojam ir teikiam pagalbą visais, su juvelyrika susijusiais klausimais. Pagal Jūsų norą, čia gimęs papuošalas, turi galimybę tapti Jūsų paties, Jūsų šeimos, bei Jūsų giminės talismanu, keliaujančiu iš kartos į kartą.